Solární elektrárna na klíč, ve spolupráci s firmou S-Power

Luboš Kukliš 5 min čtení

Se společností S-Power jsme začali spolupracovat na dodávce solárních elektráren,
umístěných na vašich domech. Umístění solárních panelů na váš dům, vám ušetří až několik tisíc korun ročně.

A-TECHNOLOGY + S-POWER

Se společností S-Power jsme začali spolupracovat na dodávce solárních elektráren, umístěných na vašich domech. Umístění solárních panelů na váš dům, vám ušetří až několik tisíc korun ročně. Cílem této spolupráce je nabídnout Vám komplexní sortiment technologií a služeb, které zabezpečí komfort a úspory za energie s kladným dopadem na naše životní prostředí.

Investice do solárních panelů, jsou finance, které se vám vrátí během krátkého času a pravdou je, že čím více využití pro solární elektrárnu naleznete, tím vyšší úspora vznikne. Solární panely nezajišťují pouze osvětlení a elektřinu v domě, ale zajistí vám i ohřev užitkové vody nebo teplo v domě.

Výhody solárních panelů

  • Solární elektrárny jsou ohleduplné k životnímu prostředí, neboť solární panely kromě slunečních paprsků, nepotřebují žádný druh paliva, který by znečišťoval ovzduší.
  • Dlouhá životnost jednotlivých panelů, které mohou vydržet i několik desítek let. Obsluha panelů je navíc nenáročná, po instalaci panelů, je důležitá pouze pravidelná servisní prohlídka
  • Stát podporuje udržitelné formy získávání energií, proto můžete požádat o dotace z vládního programu Nová zelená úsporám. O dotaci může žádat kdokoliv, kdo se pro tuto formu spotřeby energie rozhodl. Výše dotace se pohybuje od 35 000 do 100 000 korun podle náročnosti elektrárny. Pokud zvolíte elektrárnu s akumulací do baterií máte nárok na vyšší příspěvek.

My jsme se rozhodli pro spolupráci se společností S-POWER, která poskytuje třemi druhy produktů. S-POWER MINI+, S-POWER MIDI+ a S-POWER TOP. Díky těmto třem volbám, se můžeme správně rozhodnout, který druh solární elektrárny je vhodný pro váš dům a nabídnout vám adekvátní návrh, který ušetří vaší spotřebu elektrické energie.

S-POWER MINI+

Sestava S-POWER mini+ je hybridní fotovoltaická elektrárna s asymetrickou dodávkou do tří fází. Energii, kterou získá ze slunce primárně využívá na chod spotřebičů v domácnosti a následný přebytek využívá k ohřevu užitkové vody v domácnosti.

Přebytky řídí inteligentní regulace AZ Router, která maximalizuje využití vámi vyrobené energie v domácnosti tím, že zabrání, aby elektřina odtekla do distribuční sítě nevyužitá.

S-POWER MIDI+

Sestava S-POWER MIDI+ je hybridní fotovoltaická elektrárna s asymetrickou dodávkou do tří fází. Energii, kterou získá ze slunce, primárně využívá na chod spotřebičů v domácnosti a následný přebytek uloží do akumulátorů.

Uloženou energii v bateriích je možné využít, pokud slunce nesvítí, nebo v případě náhlého vypadnutí elektrického proudu.

S-POWER TOP

Tato sestava kombinuje dva výše zmíněné produkty, to znamená, že sestava S-POWER TOP je hybridní fotovoltaická elektrárna s asymetrickou dodávkou do tří fází. Energii, kterou získá ze slunce primárně využívá na chod spotřebičů v domácnosti a následný přebytek využívá k ohřevu užitkové vody ale zároveň přebytky ukládá do akumulátorů. Proto uloženou energii v bateriích je možné využít, pokud slunce nesvítí, nebo v případě náhlého vypadnutí elektrického proudu.

Přebytky řídí inteligentní regulace AZ Router, která maximalizuje využití vámi vyrobené energie v domácnosti tím, že zabrání, aby elektřina odtekla do distribuční sítě nevyužitá.

Spolupráce se společností S-POWER

Se společností S-POWER jsme navázali spolupráci vzhledem k vysoké kvalitě produktů a nadstandardním zárukám, které poskytují. My vám tyto záruky chceme předat v plném rozsahu, abyste ihned mohli začít snižovat spotřebu za elektrickou energii, pomocí solárních panelů.