O nás

Již od roku 2006 budujeme dobré vztahy s našimi klienty i s našimi zaměstnanci. Naším posláním je zvyšování životní úrovně pomocí technologií vytápění a chlazení. Naším cílem je přinášet komfort bez kompromisů využíváním A-čkových technologií.
Hodnocení důvěryhodnosti
A-technology firma

Naše hodnoty


  • Nejlepší řešení pro zákazníka Vždy hledáme to nejlepší a nejefektivnější řešení právě pro vás. Na prvním místě jsou vaše potřeby a váš tepelný komfort.

  • Jsme spolehlivým partnerem Každý den řešíme vše okolo vašeho topení a chlazení. Stojíme o to být vaším spolehlivým a preferovaným partnerem.
  • Budujeme dobré vztahy Dobré vztahy jsou pro nás zásadní. A to jak s našimi zákazníky, tak i uvnitř firmy. S námi se vám bude dobře spolupracovat.

Naše činnosti

Naše služby zaměřujeme na všechny fáze výstavby vytápěcích a chladicích systémů. Analýza potřeb - návrh řešení - projekt - vlastní realizace i následný servis - s tím vším se na nás můžete obrátit, s tím vším vám rádi pomůžeme.

Všechny technologie umíme sladit do jednoho kompaktního a funkčního celku podle vašich potřeb. Naše realizace se uplatňují ve všech typech budov: rodinných domech, bytových domech, v hotelích a penzionech, v komerčních budovách i v průmyslových a výrobních provozech.

A když říkáme, že naše služby jsou komplexní, musíme zmínit i systémy vzdáleného řízení vytápění a klimatizace přes internet pomocí mobilu či tabletu, které dnes běžně realizujeme.

Další naší specialitou jsou technologie řízeného kvašení vína, které jsme postavili již v mnoha vinařstvích. Realizujeme také systémy technologického ohřevu a chlazení, řízení technologických procesů a linek a systémy měření a regulace.

Nové technologie dnes umožňují také využívání odpadního tepla pro další topení, vyhřívání chodníků, příjezdových cest a trávníků.

Protože se činíme již od roku 2006, umíme toho hodně a zvládáme mnoho technologií. Realizovali jsme vytápění, chlazení a další systémy již pro mnoho lidí a firem. Pomůžeme i vám.
A-technology auto
A-technology firma
A-technology firma

Naši partneři

Daikin
Husky
Raychem
Gree
Tyco
TDmetal
master-therm
Ferroli
i4Comfort
Kontaktujte nás

Už víte, kdo jsme. Pojďme spolupracovat.

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.