Řešení pro

Komerční budovy

Nejčastěji se jedná o vytápění a klimatizování kancelářských budov. Požadavek je zde jasný: funkční a maximálně úsporné vytápění. Specifikem těchto projektů je, že se jedná jak o moderní novostavby kancelářských budov, tak o historické budovy v centrech měst a obcí.
Kontaktujte nás
Komerční budovy

Jaký je začátek naší spolupráce?

Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Mám zájem o tuto službu

Typy realizací

Na jedné straně jsou tu zmiňované systémy vytápění a chlazení, ale komerční budovy leckdy kromě kanceláří zahrnují i výrobní a jiné provozní prostory.

Jelikož požadavek na úspornost celého systému je zde zásadní, využíváme často v našich realizacích systémy, které vznikaly již v dnešní době drahých energií. Máme na mysli tepelná čerpadla či multifunkční fan-coil radiátory. Zároveň se jedná o zařízení, která umí topit i chladit.

Nezřídka jsou dnes v moderních kancelářích instalována elektrická podlahová topení, a to díky nízkým pořizovacím nákladům. Naopak do starších budov velmi často dodáváme řešení pro klimatizování kancelářských prostor.

V rozličných výrobních provozech zavádíme systémy řízení technologických procesů, řízení průmyslových linek, měření a regulace. Naší specialitou je technologie řízeného kvašení vína, kterou jsme realizovali již v mnoha vinařstvích.

Typy budov

Zmiňme, do jakých typů komerčních budov jsme již dodali naše systémy ke spokojenosti našich zákazníků:

  • kancelářské budovy
  • banky
  • poliklinika
  • prodejny
  • autosalon
  • výrobní haly
  • westernové městečko
  • škola
  • vinařství

Typy komerčních budov a provozů jsou značně odlišné a odlišné a různorodé jsou tedy také využívané technologie a systémy vytápění a klimatizování.

Reference

Máme značné zkušenosti s realizacemi pro všechny typy budov a provozů. Porovnáváme různé typy technologií, abychom vždy našli tu nejefektivnější. Děláme to tak již od roku 2006. I pro vás najdeme řešení, které vám ušetří. Podívejte se na naše realizace.
Všechny reference
2018
Řízené kvašení vína, pro rodinné Vinařství Kubík, ve Velkých Bílovicích

Více Řízené kvašení vína, pro rodinné Vinařství Kubík, ve Velkých Bílovicích
2017
Technologie řízeného kvašení pro Vinařství Velké Bílovice

Více Technologie řízeného kvašení pro Vinařství Velké Bílovice
Všechny reference

Často kladené otázky

Předem můžeme říct, že ano, ušetříte. Návratnost investice do tepelného čerpadla se pohybuje v rozmezí od 3 do 8 let. Kolik to ale bude, záleží na mnoha dalších faktorech. Poté, co od vás zjistíme vše potřebné, vytvoříme pro vás návrh nejvýhodnějšího řešení.

Samozřejmě. Možná budete překvapeni, jaké jsou možnosti a kolik můžete ušetřit. Rádi pro vás zpracujeme návrh řešení a porovnání s jinými typy vytápění.

Ano. Potřebujeme znát energetickou náročnost vašeho domu (energetický štítek), podlahovou plochu, počet a velikost místností. Rozhodující pro volbu nejlepšího řešení jsou nejen měsíční náklady, ale také pořizovací náklady. A zmínit musíme také další požadavky na tepelný komfort, např. chcete regulovat teplo v každé místnosti zvlášť?

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.