Velké Bílovice 2017

Technologie řízeného kvašení pro Vinařství Velké Bílovice

Instalaci technologií řízeného kvašení ve Vinařství Velké Bílovice jsme dokončili v roce 2017. Rozsahem a objemem prací se jedná o naši dosud největší realizaci těchto technologií.
více o projektu
Postaráme se o váš komfort. Od návrhu až po servis.

Máte zájem o podobný projekt?

Kontaktujte nás

Chladíme nejen nádrže, v nichž se odkaluje mošt ihned po vylisování, ale i nádrže v tankové hale, kde probíhá fermentace. Technologie tepelných čerpadel dále využíváme i na chlazení a vytápění výrobních a skladových prostor vinařství.

Výkon tepelných čerpadel činí v součtu 300 kW chladícího/topného výkonu. V kombinaci s fancoil jednotkami a řídícím systémem je celá technologie využívána po celý rok.

Vinařství ročně zpracuje stovky tun hroznů při udržení vysoké kvality produkce. Přitom moderní sofistikované technologie obsluhuje pár zkušených pracovníků – mnoho procesů řeší samotná technologie.

Více o technologiích řízeného kvašení vína a dalším využití tepelných čerpadel pro provoz vinařství si přečtěte ZDE.

Postaráme se o váš komfort. Od návrhu až po servis.

Máte zájem o podobný projekt?

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

Předem můžeme říct, že ano, ušetříte. Návratnost investice do tepelného čerpadla se pohybuje v rozmezí od 3 do 8 let. Kolik to ale bude, záleží na mnoha dalších faktorech. Poté, co od vás zjistíme vše potřebné, vytvoříme pro vás návrh nejvýhodnějšího řešení.

V zásadě to není problém. Řídící systém využívá internet pro zvýšeni komfortu k ovládání topení, klimatizace, bojleru na teplou vodu a dalších spotřebičů. Pomocí mobilního telefonu máte vždy možnost si nastavit a kontrolovat topení ve vašem domě či chatě nebo zapnout např. saunu před příjezdem domů. Dokážeme také instalovat systém pro komplexní řízení domácnosti od světel, vytápění, řízeného větrání s rekuperací až po venkovní žaluzie.

Ano. Potřebujeme znát energetickou náročnost vašeho domu (energetický štítek), podlahovou plochu, počet a velikost místností. Rozhodující pro volbu nejlepšího řešení jsou nejen měsíční náklady, ale také pořizovací náklady. A zmínit musíme také další požadavky na tepelný komfort, např. chcete regulovat teplo v každé místnosti zvlášť?

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.