Řešení pro

Technologický ohřev a chlazení

Jedná se o poměrně složité systémy s vysokými nároky na projekční přípravu. Jde totiž vždy o konkrétní typ provozu, zároveň s určitými specifiky v daném místě. Mnohdy se jedná o spojení a sladění více systémů měření, regulace a řízení celého technologického procesu.
Kontaktujte nás
Technologický ohřev a chlazení

Jaký je začátek naší spolupráce?

Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Mám zájem o tuto službu

Jak vám pomůžeme

Umíme vám pomoci s analýzou celého procesu, navrhneme vhodné řešení a zpracujeme projekt. Zvládneme realizaci a zajišťujeme i následný servis. Nebudeme vám tvrdit, že vše víme a známe a v ničem není problém. Rádi se s vámi korektně pobavíme o možnostech, jak dané potřeby na chlazení či ohřev můžeme řešit.

Máme zkušenosti a reference z různých oblastí průmyslu, stavebnictví až po zemědělství, potravinářský či chemický průmysl.

Analýza – Návrh – Projekt – Realizace – Servis

Často řešené technologie

  • Chlazení nebo ohřev vína, tzv. řízené kvašení v kombinaci s vytápěním a klimatizací výrobních a skladových prostor.
  • Chlazení strojů, např. lisů na plast a následné využití tepla pro vytápění kancelářských nebo výrobních prostor.
  • Využití odpadního tepla vznikajícího při výrobním procesu na ohřev jiného média.
  • Rovněž jsme řešili situace, kdy na jedná straně potřebujete např. prodejní prostory chladit a na jiné straně je naopak potřebujete vytápět.
  • Dále lze řešit ochranu potrubí proti zamrznutí nebo udržení teploty média při transportu potrubím v rámci technologického procesu.
  • Přehlednost a komfort ovládání nastavíme tak, aby obsluha měla dle potřeby přehled o dané technologii přes mobil či tablet.

Reference

Máme značné zkušenosti s realizacemi pro všechny typy budov a provozů. Porovnáváme různé typy technologií, abychom vždy našli tu nejefektivnější. Děláme to tak již od roku 2006. I pro vás najdeme řešení, které vám ušetří. Podívejte se na naše realizace.
Všechny reference
2017
Technologie řízeného kvašení pro Vinařství Velké Bílovice

Více Technologie řízeného kvašení pro Vinařství Velké Bílovice
2010
Apartmánový komplex Trnová u Prahy

Více Apartmánový komplex Trnová u Prahy - domov s pečovatelskou službou
Všechny reference

Často kladené otázky

Předem můžeme říct, že ano, ušetříte. Návratnost investice do tepelného čerpadla se pohybuje v rozmezí od 3 do 8 let. Kolik to ale bude, záleží na mnoha dalších faktorech. Poté, co od vás zjistíme vše potřebné, vytvoříme pro vás návrh nejvýhodnějšího řešení.

Samozřejmě. Možná budete překvapeni, jaké jsou možnosti a kolik můžete ušetřit. Rádi pro vás zpracujeme návrh řešení a porovnání s jinými typy vytápění.

Pokud je to možné, kontaktujte nás co nejdříve, ať můžeme celý systém vytápění a chlazení zapracovat přímo do projektu domu. Tak budeme moci vytvořit co možná nejefektivnější řešení. Jestliže už stavíte a nejste si jisti s volbou typu vytápění, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.