Řešení pro

Rodinné domy

Tepelný komfort zásadním způsobem ovlivňuje náš pocit pohody a bezpečí. Právě takovou pohodu očekáváme od našeho domu či bytu. A chceme vědět, že si to můžeme dovolit a že to bude bez každodenních starostí. Tak se chceme cítit tam, kde tomu říkáme domov.
Kontaktujte nás
Rodinné domy

Jaký je začátek naší spolupráce?

Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Mám zájem o tuto službu

Předpoklady nejlepšího řešení

Podle našich zkušeností je důležité zohlednit tyto skutečnosti:
Každý máme jiné představy a nároky na komfort a vybavení naší domácnosti. Přitom se rok od roku zvyšují nároky na kvalitu a zároveň nízké provozní náklady na energie. Z toho vyplývá, že musíme být schopni navrhnout, realizovat i servisovat technologie a systémy jak pro domy s nízkými pořizovacími investicemi, tak pro domy zákazníků s velmi vysokými nároky.

Řešení pro vás na míru

Nespornou výhodou pro vás je, že vše řešíte s jednou spolehlivou firmou, která má kvalitní zázemí a zaměstnává profesionály. Zakládáme si na tom, že poskytujeme služby na vysoké úrovni za rozumnou cenu a se zárukou kvality. Našim cílem není být nejlevnější. Cílem je mít spokojené zákazníky, kteří nás mohou doporučit svým přátelům a známým.

Reference

Máme značné zkušenosti s realizacemi pro všechny typy budov a provozů. Porovnáváme různé typy technologií, abychom vždy našli tu nejefektivnější. Děláme to tak již od roku 2006. I pro vás najdeme řešení, které vám ušetří. Podívejte se na naše realizace.
Všechny reference
  • +1
2015
RD Lednice – vše v elektrice a skvělá spotřeba

Více RD Lednice - vše v elektrice a skvělá spotřeba
2018
Řízené kvašení vína, pro rodinné Vinařství Kubík, ve Velkých Bílovicích

Více Řízené kvašení vína, pro rodinné Vinařství Kubík, ve Velkých Bílovicích
Všechny reference

Často kladené otázky

V zásadě to není problém. Řídící systém využívá internet pro zvýšeni komfortu k ovládání topení, klimatizace, bojleru na teplou vodu a dalších spotřebičů. Pomocí mobilního telefonu máte vždy možnost si nastavit a kontrolovat topení ve vašem domě či chatě nebo zapnout např. saunu před příjezdem domů. Dokážeme také instalovat systém pro komplexní řízení domácnosti od světel, vytápění, řízeného větrání s rekuperací až po venkovní žaluzie.

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Vše hodně záleží na energetické náročnosti domu. Jelikož se topí velkou plochou celé podlahy, je možné pro stejný pocit tepelného komfortu vyhřívat místnost na nižší teplotu. Pokud je tedy energetická situace vašeho domu přiměřená, může být elektrické podlahové topení úspornější než vytápění klasickými teplovodními radiátory. Bonusem je navíc tepelný komfort daný pocitem teplé podlahy.

Pokud je to možné, kontaktujte nás co nejdříve, ať můžeme celý systém vytápění a chlazení zapracovat přímo do projektu domu. Tak budeme moci vytvořit co možná nejefektivnější řešení. Jestliže už stavíte a nejste si jisti s volbou typu vytápění, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.