Velké Bílovice 2018

Řízené kvašení vína, pro rodinné Vinařství Kubík, ve Velkých Bílovicích

Jedním z realizovaných projektů A-Technology, je rodinné Vinařství Kubík, které sídlí ve Velkých Bílovicích. Po tradici svých předků pokračují ve výrobě vín, a my jsme jim poskytli realizaci řízeného kvašení vína.
více o projektu
Postaráme se o váš komfort. Od návrhu až po servis.

Máte zájem o podobný projekt?

Kontaktujte nás

Vinařství Kubík je typický rodinný podnik, který chce dosáhnout nejvyšší kvality moštů a vín pro konečné zákazníky a spotřebitele. Vize byla jasně dána, a to: „vybudovat řízené kvašení vína”. Hlavním faktorem pro samotného vinaře byl cíl, zabudovat dotykový displej, se kterým bude mít vždy přehled nad správným kvašením, bez složitého ovládání.

Před realizací řízeného kvašení vína

Pro vinaře jsme vypracovali návrh řešení, který si prostudoval a zaujal ho natolik, že se rozhodl odsouhlasit konečnou realizaci.

Před samotnou realizací, je samozřejmě zapotřebí, vytvořit projektovou dokumentaci, aby v průběhu realizace, nepřišli nečekaná překvapení, a díky tomu celý projekt proběhl hladce.

Realizace řízeného kvašení vína

Vinař vlastní 70 nádrží, a my, jsme efektivně využili veškerý možný prostor, včetně umístění samotného tepelného čerpadla od společnosti Daikin o výkonu 25 kW.

S tepelným čerpadlem přichází na řadu zabudování přehledné dotykové obrazovky, která je napojená na všech 70 nádrží. Pomocí této obrazovky, má vinař možnost regulovat teplotu v jednotlivých nádržích a předejít nechtěnému výkyvu teplot.

Obrazovka poskytuje přehledné zobrazení aktuální teploty moštů a vín včetně předem nastavených hodnot. Může volit jednotlivé chlazení a ohřev, který dodává produktům vysokou kvalitu.

Řízené kvašení vína a moštů jsme úspěšně dokončili před vinobraním v roce 2018.

O řízeném kvašení vína, si můžete více přečíst zde. Pokud budete mít více dotazů, případně máte zájem o konzultaci nebo o návrh řešení pro vás, neváhejte nás kontaktovat.

Postaráme se o váš komfort. Od návrhu až po servis.

Máte zájem o podobný projekt?

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

V zásadě to není problém. Řídící systém využívá internet pro zvýšeni komfortu k ovládání topení, klimatizace, bojleru na teplou vodu a dalších spotřebičů. Pomocí mobilního telefonu máte vždy možnost si nastavit a kontrolovat topení ve vašem domě či chatě nebo zapnout např. saunu před příjezdem domů. Dokážeme také instalovat systém pro komplexní řízení domácnosti od světel, vytápění, řízeného větrání s rekuperací až po venkovní žaluzie.

Samozřejmě. Možná budete překvapeni, jaké jsou možnosti a kolik můžete ušetřit. Rádi pro vás zpracujeme návrh řešení a porovnání s jinými typy vytápění.

Ano. Potřebujeme znát energetickou náročnost vašeho domu (energetický štítek), podlahovou plochu, počet a velikost místností. Rozhodující pro volbu nejlepšího řešení jsou nejen měsíční náklady, ale také pořizovací náklady. A zmínit musíme také další požadavky na tepelný komfort, např. chcete regulovat teplo v každé místnosti zvlášť?

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.