Řešení pro

Bytové domy

Naše řešení zahrnují možnosti realizací vytápění a klimatizace jak pro novou výstavbu bytových domů, tak pro revitalizace starých činžovních domů. Dokážeme nabídnout řešení zaměřená nákladově a také řešení pro domy, kde se počítá s těmi nejvyššími nároky na kvalitu bydlení.
Kontaktujte nás
Bytové domy

Jaký je začátek naší spolupráce?

Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Mám zájem o tuto službu

Specifika řešení pro bytové domy

V zásadě rozlišujeme dvě rozdílné situace. Jednou je výstavba nového bytového domu, kde můžeme od začátku pracovat na nejefektivnějším řešení vytápění, které bude splňovat současné nároky na moderní bydlení. Máme na mysli jak vysoký tepelný komfort, tak nízké náklady.

Druhou, a zcela odlišnou situací je revitalizace starého bytového domu, který má svá tepelná specifika daná především konstrukčním řešením budovy. Často se jedná o postupné nahrazování starého způsobu vytápění v jednotlivých vyprázdněných bytech a instalace moderních řešení, která budou noví nájemníci požadovat.

Všechna řešení, která v dané situaci navrhujeme, reagují na další stavební řešení a situaci, jako jsou zateplení budovy, použitá okna a dveře, velikost místností, možnosti instalace technologií, atd. Každé navrhované řešení je vždy připraveno přímo pro vás a váš dům.

Řešení pro vás na míru

Nespornou výhodou pro vás je, že vše řešíte s jednou spolehlivou firmou, která má kvalitní zázemí a zaměstnává profesionály. Zakládáme si na tom, že poskytujeme služby na vysoké úrovni za rozumnou cenu a se zárukou kvality. Našim cílem není být nejlevnější. Cílem je mít spokojené zákazníky, kteří nás mohou doporučit svým přátelům a známým.

Reference

Máme značné zkušenosti s realizacemi pro všechny typy budov a provozů. Porovnáváme různé typy technologií, abychom vždy našli tu nejefektivnější. Děláme to tak již od roku 2006. I pro vás najdeme řešení, které vám ušetří. Podívejte se na naše realizace.
Všechny reference
2008
Wellness Hotel Celnice

Více Wellness Hotel Celnice
2018
Řízené kvašení vína, pro rodinné Vinařství Kubík, ve Velkých Bílovicích

Více Řízené kvašení vína, pro rodinné Vinařství Kubík, ve Velkých Bílovicích
Všechny reference

Často kladené otázky

V zásadě to není problém. Řídící systém využívá internet pro zvýšeni komfortu k ovládání topení, klimatizace, bojleru na teplou vodu a dalších spotřebičů. Pomocí mobilního telefonu máte vždy možnost si nastavit a kontrolovat topení ve vašem domě či chatě nebo zapnout např. saunu před příjezdem domů. Dokážeme také instalovat systém pro komplexní řízení domácnosti od světel, vytápění, řízeného větrání s rekuperací až po venkovní žaluzie.

Ano. Potřebujeme znát energetickou náročnost vašeho domu (energetický štítek), podlahovou plochu, počet a velikost místností. Rozhodující pro volbu nejlepšího řešení jsou nejen měsíční náklady, ale také pořizovací náklady. A zmínit musíme také další požadavky na tepelný komfort, např. chcete regulovat teplo v každé místnosti zvlášť?

Předem můžeme říct, že ano, ušetříte. Návratnost investice do tepelného čerpadla se pohybuje v rozmezí od 3 do 8 let. Kolik to ale bude, záleží na mnoha dalších faktorech. Poté, co od vás zjistíme vše potřebné, vytvoříme pro vás návrh nejvýhodnějšího řešení.

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.