Sedlec u Mikulova 2023

Apartmány ve vinicích?

Ano, Mušlovské vinohrady je projekt 14 apartmánů, který vyrostl na kopci nad obcí Sedlec u Mikulova.
více o projektu
Postaráme se o váš komfort. Od návrhu až po servis.

Máte zájem o podobný projekt?

Kontaktujte nás

Ano, projekt Mušlovské vinohrady představuje 14 apartmánů, které vyrůstají na kopci nad obcí Sedlec u Mikulova. Pokud jste někdy projeli tímto místem na kole, jistě víte, že jde o místo jedinečné jak svou polohou, tak nádherným výhledem. Za jasného počasí se otevírá pohled na celé Valticko na východě a krajina směrem na jih pokračuje až do Rakouska, kde z dálky vyniká půvabná silueta hradu Falkenstein.

Toto místo je také ideálním výchozím bodem pro cyklisty, nachází se totiž uprostřed měst bohatých na historii a vinnou kulturou: Mikulov – Lednice – Valtice. Co místo dělá opravdu výjimečným, je klid, který tu vládne, a dojem, že čas tady plyne pomaleji. Toto místo je mimo hlavní rušné cesty, ale všechno, co potřebujete, je stále na dosah.

Samotné apartmány jsou navrženy s inspirací v místní tradiční architektuře, ale to neznamená, že bychom zapomněli na moderní vybavení a funkčnost, kterou od dnešních staveb očekáváme. Hostům nabízíme vysoký komfort a efektivní provoz s důrazem na ochranu okolní přírody.

Investoři projektu od začátku přistupovali velmi štědře. Tento přístup se odráží také v technologickém vybavení apartmánů pro dosažení tepelné pohody. Každý apartmán má svůj vlastní zdroj pro vytápění, chlazení, ohřev teplé vody a větrání. Toto vše bylo navrženo a realizováno týmem odborníků z A-TECHNOLOGY. Dlouholeté zkušenosti z realizace podobných projektů, jako jsou penziony a hotely, byly úspěšně aplikovány pro dosažení maximálního komfortu pro hosty a zároveň umožnily majiteli projektu efektivně spravovat provoz a minimalizovat energetické náklady, protože financí si vážíme.
Kombinace tepelných čerpadel pro vytápění, chlazení a ohřev vody spolu s podlahovým vytápěním a řízeným větráním s rekuperací tepla přináší významné výhody. Abychom toho dosáhli, použili jsme také systém řízení i4Comfort.

i4Comfort je nadřazeným systémem, který umožňuje monitorovat, nastavovat a řídit všechny tyto technologie včetně odečtu stavu elektroměru a vodoměru pro každý apartmán. Napadlo vás někdy, že byste chtěli předem zapnout topení před tím, než dorazíte na místo? S i4Comfort můžete vzdáleně ovládat všechny tyto technologie pomocí svého mobilního telefonu. To je výhoda, kterou oceníte například v situacích, kdy dojde ke změně plánu a budete potřebovat upravit nastavení.

Využití moderních technologií pro vzdálenou kontrolu je skvělým způsobem, jak získat maximální komfort. Tým A-TECHNOLOGY vám přináší tepelnou pohodu a zdravé životní prostředí do vašeho domova bez kompromisů. Naše technologie jsou šetrné k životnímu prostředí a ušetří vám peníze.

Dejte našemu profesionálnímu týmu z A-TECHNOLOGY prostor pro navržení vhodného řešení, jeho realizaci a následný servis. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou. Pro více informací navštivte naše webové stránky na adrese www.i4comfort.cz.

Věříme, že budete ohromeni tím, co všechno lze dnes díky moderním technologiím dosáhnout na dálku. A my jsme tu, abychom vám to umožnili.

Inspirace nejen pro Vaši dovolenou jsou apartmány Mušlovské vinohrady.

Postaráme se o váš komfort. Od návrhu až po servis.

Máte zájem o podobný projekt?

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

Předem můžeme říct, že ano, ušetříte. Návratnost investice do tepelného čerpadla se pohybuje v rozmezí od 3 do 8 let. Kolik to ale bude, záleží na mnoha dalších faktorech. Poté, co od vás zjistíme vše potřebné, vytvoříme pro vás návrh nejvýhodnějšího řešení.

Pokud je to možné, kontaktujte nás co nejdříve, ať můžeme celý systém vytápění a chlazení zapracovat přímo do projektu domu. Tak budeme moci vytvořit co možná nejefektivnější řešení. Jestliže už stavíte a nejste si jisti s volbou typu vytápění, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Ano. Potřebujeme znát energetickou náročnost vašeho domu (energetický štítek), podlahovou plochu, počet a velikost místností. Rozhodující pro volbu nejlepšího řešení jsou nejen měsíční náklady, ale také pořizovací náklady. A zmínit musíme také další požadavky na tepelný komfort, např. chcete regulovat teplo v každé místnosti zvlášť?

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.