Velké Pavlovice 2019

Hotel Lotrinský – bez klimatizace to nešlo

V roce 2019 jsme provedli kompletní řešení klimatizace v Hotelu Lotrinský ve Velkých Pavlovicích. Hotel byl zbudován v historické budově bývalé sýpky z roku 1780 a nachází se v centru obce na dohled od rozhledny Slunečná.
více o projektu
Postaráme se o váš komfort. Od návrhu až po servis.

Máte zájem o podobný projekt?

Kontaktujte nás

Až po dokončení luxusního hotelu se zjistilo, že ani silné zdi staré budovy nezajistí v interiéru příjemnou teplotu v letních měsících. Tuto situaci bylo tedy třeba rychle řešit, a to již za plného provozu hotelu.

Museli jsme promyslet trasu pro chladovody, jak a kam odvádět kondenzát z venkovních jednotek a jak co nejméně zasáhnout do pár měsíců dokončených pokojů a chodeb. Stěny a stropy v hotelu jsou vydesignovány a řešeny do nejmenšího detailu. Celá tato situace pro nás byla opravdovou výzvou.

Montáž musela probíhat po jednotlivých patrech a – jak již bylo řečeno – za plného provozu. Instalováno bylo 28 interních jednotek DAIKIN Stylish o výkonu 2,5 kW. Maximální výkon venkovních jednotek je 61,5 kW. Venkovní jednotky jsme museli instalovat vedle hotelu, kde je umístěna hotelová kuchyně – zde bylo jediné vhodné místo, které nejméně rušilo venkovní pohledy na hotel.

Postaráme se o váš komfort. Od návrhu až po servis.

Máte zájem o podobný projekt?

Kontaktujte nás

Čatko kladené otázky

V zásadě to není problém. Řídící systém využívá internet pro zvýšeni komfortu k ovládání topení, klimatizace, bojleru na teplou vodu a dalších spotřebičů. Pomocí mobilního telefonu máte vždy možnost si nastavit a kontrolovat topení ve vašem domě či chatě nebo zapnout např. saunu před příjezdem domů. Dokážeme také instalovat systém pro komplexní řízení domácnosti od světel, vytápění, řízeného větrání s rekuperací až po venkovní žaluzie.

Pokud je to možné, kontaktujte nás co nejdříve, ať můžeme celý systém vytápění a chlazení zapracovat přímo do projektu domu. Tak budeme moci vytvořit co možná nejefektivnější řešení. Jestliže už stavíte a nejste si jisti s volbou typu vytápění, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Samozřejmě. Možná budete překvapeni, jaké jsou možnosti a kolik můžete ušetřit. Rádi pro vás zpracujeme návrh řešení a porovnání s jinými typy vytápění.

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.