Centrální vysavače

Centrální vysavače zaručují naprosto bezprašný způsob vysávání díky svému principu vyfukování a filtrace vzduchu mimo objekt. Úklid s jejich pomocí je navíc maximálně snadný a pohodlný.
VÍCE O TECHNOLOGII
Centrální vysavače

Princip fungování centrálního vysavače

Veškeré nečistoty z jednotlivých místností jsou nasáty a rozvodem se dostávají do agregátu umístěného mimo obytný prostor, například v garáži nebo ve sklepě a u bytu třeba v šatní skříni, na toaletě či ve skříňce kuchyňské linky. Po přefiltrování je vzduch v konečné fázi vyfouknut mimo objekt, aniž by v uklizené místnosti došlo ke zvíření byť elementárního množství prachu.

Ocitujme názor plicního specialisty, MUDr. Pavla Šimečka: „Vyfukování přefiltrovaného vzduchu ven mimo obytné prostory je nejúčinnějším nástrojem pro likvidaci i těch nejmenších alergenů a roztočů. Pokud je instalace takovéhoto systému jen trochu technicky možná, mohu jej jen doporučit především astmatikům a alergikům, pro které je čisté domácí prostředí podmínkou úspěšné prevence a léčby“.

Výhody centrálního vysavače

Kromě snadnějšího vysávání oproti běžnému používání vysavače uvádíme tyto další výhody:

  • agregát je umístěn v nebytovém prostoru (garáž, sklep, kotelna atp.),
  • systém se spíná zasunutím hadice (9,5m) do vysavačové zásuvky,
  • úklid je tichý a snadný,
  • velkou výhodou je možnost vysávání vody,
  • přefiltrovaný vzduch je vyfukován mimo objekt – nevíří se prach,
  • maximálně vhodné pro alergiky.
Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

V zásadě to není problém. Řídící systém využívá internet pro zvýšeni komfortu k ovládání topení, klimatizace, bojleru na teplou vodu a dalších spotřebičů. Pomocí mobilního telefonu máte vždy možnost si nastavit a kontrolovat topení ve vašem domě či chatě nebo zapnout např. saunu před příjezdem domů. Dokážeme také instalovat systém pro komplexní řízení domácnosti od světel, vytápění, řízeného větrání s rekuperací až po venkovní žaluzie.

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Vše hodně záleží na energetické náročnosti domu. Jelikož se topí velkou plochou celé podlahy, je možné pro stejný pocit tepelného komfortu vyhřívat místnost na nižší teplotu. Pokud je tedy energetická situace vašeho domu přiměřená, může být elektrické podlahové topení úspornější než vytápění klasickými teplovodními radiátory. Bonusem je navíc tepelný komfort daný pocitem teplé podlahy.

Samozřejmě. Možná budete překvapeni, jaké jsou možnosti a kolik můžete ušetřit. Rádi pro vás zpracujeme návrh řešení a porovnání s jinými typy vytápění.

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.