Měření a regulace

Měření a regulace je soubor čidel, řídících jednotek, ventilů atd. sloužící k řízení a optimalizaci systémů vytápění, klimatizování nebo jiných technologických procesů. Cílem je sladit vše do jednoho optimálního celku.
VÍCE O TECHNOLOGII
Měření a regulace

Realizace systémů měření a regulace

K realizaci přistupujeme vždy individuálně a komplexně. Začínáme analýzou, ze které se odvíjí návrh řešení. Následuje projekt a po jeho schválení dodávka a vlastní montáž. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.

Obvykle systémy měření a regulace realizujeme v těchto typech objektů: administrativní budovy, obchodní centra, hotely, penziony, nemocnice, školy a další budovy podobného charakteru.

Naší specialitou jsou realizace vinařské technologie – řízené kvašení vína. Zde jeden agregát s funkcí tepelného čerpadla využíváme nejen pro samotnou technologii řízeného kvašení vína, ale i pro vytápění a klimatizování skladových a výrobních prostor, kanceláří i prezentačních prostor. Uvedená technologie se dá výhodně použít i pro vytápění a klimatizování v penzionech a hotelích s nárazovým a krátkodobým charakterem ubytování. Takto šetříte nejen na samotné investici, ale i na energiích při vytápění a klimatizování celého objektu.

Vzdálené ovládání

Dnes je již běžné monitorovat a řídit tyto sofistikované systémy přes internet z notebooku, tabletu či mobilního telefonu. Tyto moderní systémy vzdáleného ovládání najdeme nejen ve velkých komerčních centrech, hotelích a velkých budovách, ale stávají se běžnou součástí i domácnosti.

Důvodem tohoto rozšíření je cenová přijatelnost při zvýšení komfortu uživatelů. A co je nejpodstatnější – dochází k úsporám energií. Topíte či chladíte, jen když opravdu potřebujete a tam, kde potřebujete. Navíc máte vše přehledně pod kontrolou. Systém pro vzdálené ovládání, který doporučujeme a nejčastěji realizujeme je i4Comfort.

Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Vše hodně záleží na energetické náročnosti domu. Jelikož se topí velkou plochou celé podlahy, je možné pro stejný pocit tepelného komfortu vyhřívat místnost na nižší teplotu. Pokud je tedy energetická situace vašeho domu přiměřená, může být elektrické podlahové topení úspornější než vytápění klasickými teplovodními radiátory. Bonusem je navíc tepelný komfort daný pocitem teplé podlahy.

Samozřejmě. Možná budete překvapeni, jaké jsou možnosti a kolik můžete ušetřit. Rádi pro vás zpracujeme návrh řešení a porovnání s jinými typy vytápění.

Předem můžeme říct, že ano, ušetříte. Návratnost investice do tepelného čerpadla se pohybuje v rozmezí od 3 do 8 let. Kolik to ale bude, záleží na mnoha dalších faktorech. Poté, co od vás zjistíme vše potřebné, vytvoříme pro vás návrh nejvýhodnějšího řešení.

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.