Multifunkční radiátory

Fan-coil multifunkční radiátory topí nebo chladí. Zajistí tak ideální teplotu ve vašem bytě, domě či kanceláři, a to v zimě i v létě. Tato zařízení v kombinaci s tepelným čerpadlem zvyšují komfort a zlepšují prostředí pro život i práci.
VÍCE O TECHNOLOGII
Multifunkční radiátory

Využití multifunkčních radiátorů

Multifunkční radiátory jsou vhodné pro domy, byty a kanceláře a také samozřejmě do hotelů, penzionů a dalších komerčních prostor. Úspor energií je dosahováno tím, že daný prostor vytápíte nebo klimatizujete na komfortní teplotu pouze pokud je využíván. Po zbytek doby pracuje zařízení v úsporném režimu.

Výhody fan-coil multifunkčních radiátorů

  • jedna topná/chladící soustava zabezpečí vytápění i chlazení
  • rychle dosáhne požadované komfortní teploty
  • individuální nastavení teploty v jednotlivých místnostech
  • topíte nebo chladíte jen když opravdu potřebujete
  • systém je snadno regulovatelný
  • odvlhčování v režimu chlazení
Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Vše hodně záleží na energetické náročnosti domu. Jelikož se topí velkou plochou celé podlahy, je možné pro stejný pocit tepelného komfortu vyhřívat místnost na nižší teplotu. Pokud je tedy energetická situace vašeho domu přiměřená, může být elektrické podlahové topení úspornější než vytápění klasickými teplovodními radiátory. Bonusem je navíc tepelný komfort daný pocitem teplé podlahy.

Samozřejmě. Možná budete překvapeni, jaké jsou možnosti a kolik můžete ušetřit. Rádi pro vás zpracujeme návrh řešení a porovnání s jinými typy vytápění.

V zásadě to není problém. Řídící systém využívá internet pro zvýšeni komfortu k ovládání topení, klimatizace, bojleru na teplou vodu a dalších spotřebičů. Pomocí mobilního telefonu máte vždy možnost si nastavit a kontrolovat topení ve vašem domě či chatě nebo zapnout např. saunu před příjezdem domů. Dokážeme také instalovat systém pro komplexní řízení domácnosti od světel, vytápění, řízeného větrání s rekuperací až po venkovní žaluzie.

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.