Plynové vytápění

Vytápění a ohřev užitkové vody pomocí plynového kotle je u nás stále nejvyužívanější řešení pro rodinné domy. Na základě vašich požadavků zpracujeme projekt a provedeme montáž technologií renomovaných značek.
VÍCE O TECHNOLOGII
Plynové vytápění domu

Hledáme nejlepší řešení

Přidanou hodnotou naší práce je důraz na řešení, které je pro vás to nejvýhodnější. Vždy tedy hledáme úsporný a ekologický systém vytápění (a případně i klimatizování).

I v případě tradičněji pojatého přístupu k vytápění s vámi probereme možnosti a efektivitu doplnění topné soustavy o klimatizaci napojenou na tepelné čerpadlo. Toto řešení je maximálně hospodárné pro topení v jarních a podzimních měsících. Výhoda možnosti klimatizování v létě je zřejmá.

Zefektivnění systému vytápění může přinést také elektrické podlahové topení. Je investičně nenáročné a využívá výhody topení velkou plochou celé podlahy. Více o podlahovém topení se dozvíte ZDE.

Jako součást dodávky realizujeme i komfortní řídící systém, komplexní systém měření a regulace.

Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

V zásadě to není problém. Řídící systém využívá internet pro zvýšeni komfortu k ovládání topení, klimatizace, bojleru na teplou vodu a dalších spotřebičů. Pomocí mobilního telefonu máte vždy možnost si nastavit a kontrolovat topení ve vašem domě či chatě nebo zapnout např. saunu před příjezdem domů. Dokážeme také instalovat systém pro komplexní řízení domácnosti od světel, vytápění, řízeného větrání s rekuperací až po venkovní žaluzie.

Samozřejmě. Možná budete překvapeni, jaké jsou možnosti a kolik můžete ušetřit. Rádi pro vás zpracujeme návrh řešení a porovnání s jinými typy vytápění.

Ano. Potřebujeme znát energetickou náročnost vašeho domu (energetický štítek), podlahovou plochu, počet a velikost místností. Rozhodující pro volbu nejlepšího řešení jsou nejen měsíční náklady, ale také pořizovací náklady. A zmínit musíme také další požadavky na tepelný komfort, např. chcete regulovat teplo v každé místnosti zvlášť?

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.