Solární systémy

Systém solárního ohřevu vody patří mezi technologie s výrazně nižší spotřebou energie. Využijeme jej především na ohřev užitkové vody, přitápění, případně ohřev bazénu.
VÍCE O TECHNOLOGII
Solární systémy

Realizace systému solárního ohřevu

Na základě požadavku zákazníka navrhneme možné řešení solárního ohřevu, vypracujeme projekt a provedeme realizaci. Všechny naše projekty provádíme individuálně a na míru zákazníkovi. Na naše realizace zajišťujeme také záruční i pozáruční servis.

Pokud vyhodnotíme, že na umístění solárních kolektorů není k dispozici dost místa, případně orientace z hlediska světových stran není příznivá, doporučujeme zákazníkovi pro ohřev užitkové vody technologii bojleru s tepelným čerpadlem vzduch-voda. Tato technologie je zástavbově méně náročná a svou efektivitou a dobou návratnosti investice se solárnímu ohřevu minimálně vyrovná.

Technologie solárního ohřevu a bojleru s tepelným čerpadlem lze též kombinovat pro dosažení maximální efektivity celého systému.

Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

Pokud je to možné, kontaktujte nás co nejdříve, ať můžeme celý systém vytápění a chlazení zapracovat přímo do projektu domu. Tak budeme moci vytvořit co možná nejefektivnější řešení. Jestliže už stavíte a nejste si jisti s volbou typu vytápění, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Samozřejmě. Možná budete překvapeni, jaké jsou možnosti a kolik můžete ušetřit. Rádi pro vás zpracujeme návrh řešení a porovnání s jinými typy vytápění.

Ano. Potřebujeme znát energetickou náročnost vašeho domu (energetický štítek), podlahovou plochu, počet a velikost místností. Rozhodující pro volbu nejlepšího řešení jsou nejen měsíční náklady, ale také pořizovací náklady. A zmínit musíme také další požadavky na tepelný komfort, např. chcete regulovat teplo v každé místnosti zvlášť?

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.