Vzdálené ovládání

Topení, klimatizaci, ohřev vody a řízené větrání s rekuperací můžete ovládat pomocí aplikace i4Comfort a chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku přes internet. Technologie vzdáleného řízení technologií je nyní dostupná i pro vás.
VÍCE O TECHNOLOGII
Vzdálené ovládání

Proč vzdálené ovládání?

Internet Vám pomocí aplikace i4Comfort umožní přístup ke vzdálenému ovládání topení, klimatizace, bojleru na ohřev užitkové vody či jiného spotřebiče v bytě, domě, chalupě či penzionu. Úspor za energie jednoduše dosáhnete tak, že omezíte vytápění a další spotřebu pouze na nutný čas. Topíte pouze tam, kde potřebujete a kdy potřebujete. A vše ovládáte na dálku.

i4Comfort je komplexní systém, který může řídit: elektrické podlahové topení, vodní podlahové topení, tepelná čerpadla, klimatizaci, bojlery na ohřev užitkové vody, vzduchotechnické jednotky a větrání, elektrické rolety a žaluzie, filtraci a ohřev bazénové vody, odvlhčovače, sauny, vířivé vany, závlahu, vyhřívání venkovních ploch – vjezdy a chodníky, osvětlení a další technologické procesy…

Dáváme Vám volnost. Mobilní telefon + i4Comfort aplikace = dálkový ovladač nejen na topení pro váš komfort. Více o systému vzdáleného ovládání najdete na i4Comfort.cz

Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

Předem můžeme říct, že ano, ušetříte. Návratnost investice do tepelného čerpadla se pohybuje v rozmezí od 3 do 8 let. Kolik to ale bude, záleží na mnoha dalších faktorech. Poté, co od vás zjistíme vše potřebné, vytvoříme pro vás návrh nejvýhodnějšího řešení.

Ano. Potřebujeme znát energetickou náročnost vašeho domu (energetický štítek), podlahovou plochu, počet a velikost místností. Rozhodující pro volbu nejlepšího řešení jsou nejen měsíční náklady, ale také pořizovací náklady. A zmínit musíme také další požadavky na tepelný komfort, např. chcete regulovat teplo v každé místnosti zvlášť?

Pokud je to možné, kontaktujte nás co nejdříve, ať můžeme celý systém vytápění a chlazení zapracovat přímo do projektu domu. Tak budeme moci vytvořit co možná nejefektivnější řešení. Jestliže už stavíte a nejste si jisti s volbou typu vytápění, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.