Zabezpečení domu

Aniž chceme cokoli přivolávat, zabezpečovací systém je dnes běžnou součástí nejen komerčních budov, ale i rodinných domů. Inteligentní systémy plášťové a prostorové ochrany za nás hlídají tam, kde zrovna nejsme.
VÍCE O TECHNOLOGII
Zabezpečení domu

Součásti elektronického zabezpečovacího systému

Vedle našich dominantních realizací, jimiž jsou systémy vytápění a chlazení, realizujeme i další technologie, mezi něž patří elektronické zabezpečovací systémy.

Zaměřit se lze na plášťovou ochranu budovy pomocí kamer a samozřejmě prostorovou ochranu uvnitř budovy pomocí detektorů. Detekovat nemusíme pouze nežádoucí pohyb v prostoru, ale také oheň, únik vody nebo únik plynu. Výstupem může být spuštění alarmu, upozornění zaslané na pult centrální ochrany a také videozáznam pro policii, případně pojišťovnu.

Ovládání zabezpečovacího systému probíhá přes klávesnici ústředny, která je mozkem celého systému. Běžné je též ovládání a komunikace se systémem pomocí mobilního telefonu, tabletu či notebooku.

Individuální realizace

Všechny naše realizace jsou navrhovány individuálně podle vašich potřeb. Nejdříve vyslechneme vaše představy a provedeme vlastní analýzu. Poté vám navrhneme řešení a probereme spolu jeho funkčnost. Odborná realizace je u zabezpečovacích systému nezbytná. Zajišťujeme pro vás také záruční a pozáruční servis. Domov si určitě spojujeme s tím, čemu říkáme pocit bezpečí. Vedle tepelné pohody k němu přispívá i elektronický zabezpečovací systém od nás.

Vše potřebné zajistíme "na klíč".

Vše řešíte s jednou solidní firmou

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

V zásadě to není problém. Řídící systém využívá internet pro zvýšeni komfortu k ovládání topení, klimatizace, bojleru na teplou vodu a dalších spotřebičů. Pomocí mobilního telefonu máte vždy možnost si nastavit a kontrolovat topení ve vašem domě či chatě nebo zapnout např. saunu před příjezdem domů. Dokážeme také instalovat systém pro komplexní řízení domácnosti od světel, vytápění, řízeného větrání s rekuperací až po venkovní žaluzie.

Předem můžeme říct, že ano, ušetříte. Návratnost investice do tepelného čerpadla se pohybuje v rozmezí od 3 do 8 let. Kolik to ale bude, záleží na mnoha dalších faktorech. Poté, co od vás zjistíme vše potřebné, vytvoříme pro vás návrh nejvýhodnějšího řešení.

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Vše hodně záleží na energetické náročnosti domu. Jelikož se topí velkou plochou celé podlahy, je možné pro stejný pocit tepelného komfortu vyhřívat místnost na nižší teplotu. Pokud je tedy energetická situace vašeho domu přiměřená, může být elektrické podlahové topení úspornější než vytápění klasickými teplovodními radiátory. Bonusem je navíc tepelný komfort daný pocitem teplé podlahy.

Máte další dotaz?

Jsme připraveni se vám věnovat. Žádný váš dotaz nepovažujeme za příliš malý, nebo naopak neřešitelný. Uvidíte, že z našeho dalšího hovoru a následné analýzy vyplyne výhodné řešení.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.