49. vilka byla právě dokončena, ovládat ji můžete přes aplikaci i4Comfort

Luboš Kukliš 5 min čtení

49. vilka byla právě dokončena, ovládat ji můžete přes aplikaci i4Comfor

Pohled na vilky s i4Comfort
Pohled na vilky s i4Comfort

Právě jsme dokončili výstavbu 49. vilky, která vám přináší comfort pro vaše každodenní činnosti. Jedná se o stylizovanou vilu v lokalitě GRS u Penati u Senice.

Vilka je postavena z nejkvalitnějších A technologií od předních výrobců jako je společnost Daikin. Tento výrobce vám zajistí velmi nízkonákladový provoz celého objektu.

Veškeré vybavení vám bude při řádné údržbě sloužit několik let, v návaznosti na mobilní aplikaci, budete mít základní věci pod kontrolou. Námi technologicky řešená 49. Vila je model Eagle, vytápěná plocha 114 m2 rozdělená do 9 topných zón. Každá topná zóna má prostorový termostat s možností upravení teploty. Na termostatech se zobrazuje aktuální teplota a pod ní teplota požadovaná. V obývacím pokoji a třech ložnicích si investor dopřál designové jednotky Stylish v luxusní černé matné barvě. Investorem je známý slovenský architekt, který si vilku vyšperkoval. Všem nám děla velkou radost skvěle odvedená práce a jsme za to náležitě hrdí.

Rádi vám uvedeme příklad v podobě instalace venkovní jednotky klimatizace, která musí být instalována mimo vilku tak, aby co nejméně rušila venkovní vzhled – musíme však zachovat přísun vzduchu potřebného pro správný chod klimatizace, která slouží i pro levné vytápění vilky v zimním období.

Venkovní jednotku klimatizace umisťujeme

 • na fasádu rodinného domu/vily
 • na střechu
 • na zem

Klimatizační jednotky instalujeme v 5 krocích

 1. na úvodu vytvoříme odborný projekt pro rozvody klimatizace
 2. poté se dle odborného projektu začínají rozvádět měděné trubky, elektrické kabely i odvod kondenzátu
 3. následuje samotná montáž vnitřní a venkovní jednotky
 4. navazuje zkouška těsnosti celého systému, odsajeme ze systému vzduch a tím i veškerou vlhkost. Pokud vše těsní, v systému se vytvoří a udrží vakuum. Následně do systému načerpáme potřebné množství chladiva, které zabezpečuje přenos tepla/chladu mezi venkovní a vnitřními jednotkami.
 5. na závěr uvedeme do provozu a vyzkoušíme vše včetně ovládání v aplikaci i4comfort.

Vždy se snažíme venkovní jednotku klimatizace zakomponovat tak, aby nenarušila exteriér domu. Architekti v tomto případě vymysleli speciální místo, aby venkovní jednotka byla přístupná pro servis a stala se přirozenou součástí elegantní vilky.

Výhody a garance vily formou aplikace i4Comfort

Vila vám zajistí maximální pohodlí a relaxaci. Pokud se chystáte na odpolední golf s přáteli a večer s přítelkyní zajít na víno a do bazénu, skrze aplikaci si před odchodem nastavte teplotu vody v bazénu a po příchodu z golfu máte dům romanticky připravený k večernímu koupání.

To ale není vše, pochopitelně. Prostřednictvím aplikace i4Comfort si nastavte teplotu pokoje určeného ke spánku, nebo zatáhněte žaluzie aby vám do domu nesvítilo slunce a dům byl příjemně nastaven na vámi požadovanou teplotu.

Tímto způsobem, můžete ovládat nejen vytápění a chlazení vily, ohřívání vody na sprchování, tepelného čerpadla pro ohřev vody v bazénu, ovládání garážových vrat či branky. I4Comfort umí zajistit i ovládání závlah, rolet či žaluzií. Do objektů na pronájem je vhodné řešit čidla otevření oken nebo dveří, aby se vyplo topení nebo klimatizace v daném pokoji. Pro majitele toto řešení má výhodu v tom, že se kdykoli může podívat, zda jsou všechny dveře a okna zavřené před odjezdem. Od teď budete mít svůj domov navždy pod kontrolou.

Díky této možnosti ovládání snížíte výdaje za energie, ale udržíte maximální komfort. Cílem je šetřit Vaši peněženku o radikální částky. Samozřejmě dům potřebuje pravidelnou údržbu a správu jednotlivých technologií – doporučujeme objednat preventivní prohlídku 1x ročně přes servisní formulář na našem webu.

Velkou výhodou mobilní aplikace i4Comfort jsou tyto faktory:

 • rychlá, přehledná a intuitivní
 • ovládáte vše z jedné aplikace na dálku
 • přístupná přes jakýkoliv prohlížeč
 • přizpůsobená na konkrétní objekt, dle individuálních potřeb investora
 • časté reakce uživatelů „silně návyková“