Společnost Daikin představila klimatizaci Perfera

Luboš Kukliš 4 min čtení

Společnost Daikin představila novou podobu klimatizace Perfera. Tato klimatizační jednotka vytápí, chladí a zprostředkovává přísun čerstvého vzduchu pro vysoký komfort uživatele.

Daikin Perfera - klimatizace
Daikin Perfera - klimatizace

Název Perfera je odvozen od vlastnosti perfektního výkonu. Klimatizace dosahuje celoroční účinnosti pro chlazení a vytápění třídy A+++. Díky posílení topného výkonu, vytopí místnost na vámi vyžádanou teplotu o 14% rychleji, než kterákoli jiná klimatizace. V létě byt či dům ochladí a vyčistí vzduch, abyste cítili maximální komfort, který od klimatizace očekáváte. Podle potřeb je na výběr nástěnná nebo parapetní jednotka.

Energetická účinnost

  • Výrobce dodává Perferu s technologií Bluevolution, která snižuje nepříznivý vliv vůči životnímu prostředí.
  • Využívá 80% obnovitelných energií ze vzduchu a pouze 20% elektrické energie.
  • Poskytuje řízení technologie invertorem, který zvyšuje úsporu energie až o 30%.

Maximální spolehlivost při zvýšení teploty

Jak jsme výše zmínili, klimatizace je obdařena funkcí Heat boost, rychle vytopí váš domov hned po spuštění klimatizace. Nastavené teploty je dosaženo o 14% rychleji než u běžné klimatizace (pouze párové aplikace).

Ovládání pomocí aplikace Daikin Residential Controller

Ovládání klimatizace pomocí aplikace Daikin Residential Controller je opravdu snadné. Teplotu domu můžete ovládat na dálku, abyste po příchodu domů měli ideální teplotu pro spánek, vanu nebo posezení u televize. Nyní je dostupná s hlasovým ovládáním přes Amazon Alexa nebo Google Assistant.

Čerstvý vzduch je základ

Klimatizační jednotka Perfera je vybavena několika filtry, které zajišťují tu nejlepší kvalitu vzduchu uvnitř místnosti.

K této funkci používá proud elektronů pro aktivaci chemických reakcí s částicemi ve vzduchu. Technologie Flash Streamer rozkládá alergeny, jako jsou pyly nebo plísně, odstraňuje nepříjemné pachy a poskytuje lepší, čistší vzduch.

Speciální vlastnosti nástěnné klimatizační jednotky Perfera

  • Klimatizace obsahuje senzorové čidlo, díky kterému rozpozná osoby v dané místnosti a proud vzduchu zaměří mimo ně. Pokud senzor zaznamená, že v místnosti již nejsou žádné osoby, přepne se do režimu úspory energie.
  • Pomocí cirkulace vzduchu se dostane do všech koutů vaší místnosti.
  • Velmi tichý chod, klimatizaci ani neuslyšíte, nebude vás rušit při práci ani při důležitém jednání.

Speciální vlastnosti parapetní klimatizační jednotky Perfera

  • Funkce Heat Plus vám zajistí útulné teplo, pomocí spuštění sálavého tepla po dobu 30 minut. Poté se přepne zpět do původního nastavení.
  • Funkce podlahového topení optimalizuje konvenci tím, že distribuuje horký vzduch ze spodní části klimatizační jednotky.
  • Rovnoměrně rozprostírá vzduch do místnosti, pomocí vedení vzduchu nahoru a dolu.

Klimatizace Perfera je momentálně opravdovým vrcholem a obrovskou konkurencí mezi klimatizacemi. Díky svým funkcím vám umožní maximální komfort a bezstarostné usínání ve vámi zvolené ideální teplotě.