Už víte, proč si NEvybírat jen podle nejnižší ceny – pro technologie na vytápění to platí dvojnásob.

ddirbak 8 min čtení

Pokud Vám bude někdo tvrdit, že má nejkvalitnější technologie, práci provede ve Vámi požadovaném termínu a zároveň bude nejlevnější – měl by Vám před očima začít svítit červený semafor.

Jakých je 5 klíčových vlastností důvěryhodné firmy pro realizaci technologií pro Váš dům, byt či chatu?

Pokud Vám bude někdo tvrdit, že má nejkvalitnější technologie, práci provede ve Vámi požadovaném termínu a zároveň bude nejlevnější – měl by Vám před očima začít svítit červený semafor.

Náš svět se nyní hekticky mění. Svět energií se změnil a je na to potřeba reagovat.

Všichni přemýšlíme, jak ušetřit. A jestli si třeba teplo a elektřinu můžeme vyrábět sami? S instalacemi fotovoltaiky a tepelných čerpadel se roztrhl pytel. A už jsou tu i první nešťastníci nebo dokonce podvedení. Dostali něco, co nefunguje, jak by mělo. Mají zařízení, které se nikdy nezaplatí. Nebo nemají prostě nic. Ani peníze, ani technologii…

Co je tedy zásadní pro to, aby Vaše investice do moderních technologií vytápění, ohřevu a výroby elektřiny dávala smysl? Jak se nespálit a nenaletět?

Podívejme se spolu na 5 zásadních vlastností, které má splňovat realizační firma. Pokud jsou tato kritéria splněna, můžete firmě důvěřovat a celkem bez obav jí svěřit realizaci.

A také si dovolíme ukázat, jak si v tom kterém bodu stojí naše společnost A-TECHNOLOGY. Pojďme tedy na to.

1. Historie firmy

V historii firmy se skrývá vše. Zkušenosti. Spolehlivost. Odbornost. Čím déle společnost aktivně funguje, tím více toho má za sebou. A pokud se může pochlubit i vysokou známkou nezávislého mezinárodního ratingu, lze ji určitě považovat za důvěryhodnou.

A-TECHNOLOGY pro vás pracuje již 17 let. Realizovali jsme desítky projektů různé velikosti a náročnosti. Máme zkušenosti, vysoce kvalitní tým i zdravou finanční strukturu. To vše se odráží v prestižním hodnocení společností Dun&Bradstreet, která naši firmu hodnotí ratingem AA, tedy druhým nejvyšším možným.

Na takto vysoké ohodnocení jsme samozřejmě pyšní, a také nás zavazuje do budoucna.

2. Projekt

Zajímejte se o projekt, tedy studii nebo alespoň návrh, který ukáže, jaké konkrétní řešení se vám vyplatí a zda je ve vašich podmínkách vůbec realizovatelné. Nabízí vám realizační společnost zpracování takového projektu, který přímo zohledňuje vaši situaci a vaše možnosti?

A jak to děláme my? Především jsme si zvykli naslouchat vašim potřebám a požadavkům. Ty následně přetavíme do projektu či studie, která je následně s jasnou představou realizována. Všechno do sebe musí zapadat jak puzzle: svou užitečností, technologicky i finančně.

To, čeho si na nás okolí cení nejvíce, je to, že dokážeme ke každému projektu přistupovat individuálně a s ohledem na očekávanou péči a kvalitu realizace.

3. Realizace

Vždy si zjistěte, kolik a jakých realizací má firma za sebou. To, že je někdo elektrikář, nemusí ještě být dostatečná kvalifikace pro správné posouzení a realizaci fotovoltaiky či tepelného čerpadla na domě.

Ptejte se také, zda-li má firma opravdu svůj tým zaměstnanců, kteří budou váš projekt realizovat, zda se nejedná pouze o zprostředkovatele, který potom provedení zadá úplně jiné společnosti.

Ukázala vám firma jasný harmonogram prací včetně termínů, kdy bude co hotovo? Víte, kdo je zodpovědná kontaktní osoba, se kterou budete řešit své případné dotazy a vzniklé situace?

A ještě jedna obrovsky důležitá věc. Nabízí vám realizační firma také záruční i pozáruční servis a údržbu všech zařízení? Jinými slovy, hlásí se ke své práci i po dokončení a poté, co už proběhla platba?

Vysoká důvěryhodnost naší firmy A-TECHNOLOGY je výsledkem 17 let trpělivé práce na přípravě, realizaci a následně kvalitního servisu na projektech různé velikosti a náročnosti.

Mnohokrát se nám osvědčilo, že kvalitní a poctivá práce nese ovoce. Naši klienti jsou našimi partnery. Jsou to rodiny i firmy, které si váží a ocení profesionalitu lidí vkládajících do své práce mnoho zkušeností i energie.

Vše v projektu a při realizaci je potřeba důkladně skloubit. To je naší předností a významnou výhodou.

Vždy vše řešíte s jednou firmou. Vždy se nám dovoláte. Vždy budeme reagovat na vaše dotazy a požadavky.

4. Technologie

Rozhodně se aktivně ptejte, co a jak bude fungovat. Jaký vliv budou mít navrhované technologie na Váš komfort a peněženku? Proč navrhují právě toto řešení? Jaké s ním mají praktické zkušenosti i po letech provozu? Kolik stojí servis a údržba?

A jak k tomu přistupujeme my?

Našim krédem je zaměřovat se na dlouhodobě prospěšné technologie a poskytovat služby, které vám umožní spokojený a kvalitní život, a to při udržení nákladů na energie v rozumných mezích.

Věnujeme se technologiím, kterým věříme, a nepodléháme krátkodobým módním trendům, které jsou právě velmi žádané. Držíme se toho, v čem se cítíme silní a kde umíme zajistit kvalitní servis k trvalé spokojenosti našich partnerů. To je důvod, proč nás naši zákazníci opakovaně oslovují a doporučují dále svým přátelům.

Samozřejmě, že se také nebojíme novinek a nejmodernějších řešení. Rádi přinášíme áčkovétechnologie – vždyť jsme A-TECHNOLOGY – zaměřené na komfort a úsporu energií. Především takových, které jsou přívětivé k naší planetě.

5. Cena

Poslední důležitý parametr, který je také velmi důležitý. Leckdy úplně nejdůležitější. Řekněme si upřímně, je nejnižší cena to, co byste preferovali před kvalitou a profesionálním přístupem?

I když bude pořizovací cena technologie nejnižší, vždy jde u technologií na vytápění o relativně vysoké částky. A když celek nebude fungovat, jak má, budou to pro Vás vyhozené velké peníze.

U nás v A-TECHNOLOGY neumíme a nechceme konkurovat nejnižší cenou. To víme a jsme si toho vědomi. Naše síla je v komplexnosti řešení a profesionalitě. Jsme toho názoru, že cena za služby má odpovídat kvalitě a technické náročnosti.

Jednoduše řečeno, tady je naše rovnice:

Vyslechneme si Vaše představy a požadavky + Navrhneme vhodné řešení + Pokud schválíte navržené řešení, proběhne kalkulace s reálným rozpočtem + Podpis smlouvy o dílo + Následuje realizace + Předání díla a platba za dílo = Spokojený investor!

Ještě více najdete na našich webech, www.a-technology.cz nebo také na www.i4comfort.cz.

Za tým A-TECHNOLOGY,

Ing. Luboš Kukliš